JAK TALERZ ODCHUDZANIE

JAK TALERZ ODCHUDZANIEProwadzimy drugi Fabusemana, wirtualny kurs siedem dni, aby klucze do nowego życia z przyjemnością i bez diety. W tym tygodniu zaprosił grupę wyłącznie zwolennikami, ale pomocny, można się zdziwić w 2015 roku, a ja razem programy Fabusemanas bardzo wyjątkowego, co będę robić publicznie – bo chcę, że wszystkie brillemos w 2015 roku, i zrobimy to nasz najlepszy rok.

Podczas Fabusemana używamy zamkniętą grupę, tajne i exclusivísimo w Facebook, gdzie spędzamy nasz dziennik, który zawiera zdjęcia potraw. Kilka zdjęć z tego tygodnia zainspirowały mnie opowiem ci dzisiaj o znaczeniu służyć bezpośrednio w naczyniu, wypełnione, z połowę owoców lub świeżych warzyw.

jak szybko schudnąć?

Uczestnik tej Fabusemana zjadł dwie porcje pizzy, jeden na raz, i mam te zdjęcia:pizza wygląda bogatym i ugotować ją, więc gratuluję. Zjada pizzę, zwłaszcza domowej, nie ma nic złego, i Więcej Zabawy, Mniej Diety, nie przyszedłem powiedzieć ci, że masz... tylko chcę ci powiedzieć, jak ja na przykład, pizza, ponieważ jest to małe zmiany, i przynosi duże zyski.

I nie kosztuje nic, bo nie jesz mniej, właściwie jesz więcej: i oświadcza, że podoba ci się znacznie więcej.1) służę raz, danie (nie porcioncitas więcej dziewczyn, gdzie oddzielnie)
2) płyta pełna
3) połowa dania to sałatka, a po drugie-to jest to, co chcę (w tym przypadku pizzy)

Jestem pewna, że wielu z was się z nimi dzieje, jak dla mnie: jeśli służę kawałek pizzy na raz to powtarzam i powtarzam w kółko, do końca pizzy.

Przyczyna w tym, że nasz mózg nie rejestruje tak samo pełnym płyty, co daje nam poczucie, że będzie nas satysfakcjonować, jak pełny obiad, że pusty talerz z porcioncita pizzy w środku, wydaje się, przekąskę lub tentenpié.

Jestem przekonana, że ten zwyczaj u ciebie będzie zmienić swoje życie, i nie przyszło mi do głowy tylko mnie, tym razem chcę opowiedzieć o kilka badań, które potwierdzają to, co mówię:Zobacz dieta może być prosty, ale dowiedzieć się, jak gotować posiłki dla szybkiego odchudzania nie jest tak dużo. Do tego trzeba dostosować tradycyjne receptury, aby osiągnąć cel, aby schudnąć szybko. Gotowanie potraw odchudzanie może stać się wyzwaniem, i do żmudnej procedury, ale jeśli wziąć pod uwagę pewne wskazówki, można dostosować tradycyjne receptury i schudnąć szybciej. Nawet te wskazówki mogą służyć, aby uniknąć przyrostu masy ciała po zakończeniu diety.

przydatne porady

Naukowcy z uniwersytetu zaproponowali grupie uczniów, obiad za darmo za kilka tygodni, a tym, co uczniowie wiedzieli, byli zwiększając znacznie wielkość porcji i studenci po prostu jedli to, co oni postawili. W ten sposób naukowcy doszli do wniosku, że przydatne poradywielkość porcji-to jest to, co określa, jak długo będziemy jeść Wypełnić swój talerz jak można bardziej przyjemne, ale i zdrowe, jak to możliwe, ponieważ prawdopodobnie jeść absolutnie wszystko, co zawiera danie, jak, na przykład, badania studentów pokazuje. Sztuczka, że połowa będzie sałatka, sprawia, że jeść połowę tego, co by jedli wcześniej, choć wizualnie myślisz, że masz pełną płytki naprzeciwko.Nie czekaj, aby czuć się wypełnione, aby przestać jeść, nauka zupa pomidorowa dowodzi, że jemy to, co widzimy, i należy przygotować porcję, zanim zaczniesz jeść. Dlatego radzę usiąść do stołu, danie już podawane, zamiast tego, aby mieć pojęcie kilka zasobników z sałatkami, kosz, platitos, aby coś zjeść, itp.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *